jim-breeman-sport-photography-feyenoord-fc-emmen-27-08-2022-4-0-48-1

Foto: Jim Breeman Sports Photography I Tekst Feyenoord.nl

Nieuws

Overzicht internationals: speeltijd voor negen Feyenoorders op laatste dag

De eerste interlandperiode van seizoen 2022-2023 breekt aan en dat betekent dat een groep Feyenoorders zich weer voegt bij nationale (jeugd)teams. Een overzicht van alle definitieve oproepen vind je hieronder.

Marcus Pedersen, Fredrik Bjørkan (Noorwegen)
Zaterdag 24 september, 18:00 uur | Nations League
Slovenië – Noorwegen 2-1
Geen speelminuten voor Pedersen en Bjørkan.

Dinsdag 27 september, 20:45 uur | Nations League
Noorwegen – Servië 0-2
Pedersen (57') en Bjørkan (74')vielen allebei in.

Orkun Kökcü (Turkije)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Turkije – Luxemburg 3-3
Kökcü kwam ruim tachtig minuten in actie.

Gernot Trauner (Oostenrijk)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Frankrijk – Oostenrijk 2-0
Geen speelminuten voor Trauner.Zondag 25 september, 20:45 uur | Nations League
Oostenrijk – Kroatië 1-3
Geen speelminuten voor Trauner.

Dávid Hancko (Slowakije)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Slowakije – Azerbeidzjan 1-2
Hancko speelde de volledige wedstrijd.

Zondag 25 september, 18:00 uur | Nations League
Slowakije – Wit-Rusland 1-1
Hancko speelde de volledige wedstrijd en gaf de assist bij de 1-1.

Patrik Wålemark (Zweden)
Patrik Wålemark kan zijn geluk niet op, want de vleugelaanvaller kon rekenen op zijn eerste oproep voor het nationale elftal van Zweden.

Zaterdag 24 september, 20:45 uur | Nations League
Servië – Zweden 4-1
Geen speelminuten voor Wålemark.

Dinsdag 27 september, 20:45 uur | Nations League
Zweden – Slovenië 1-1
Wålemark bleef opnieuw op de bank en moet dus nog wachten op zijn debuut.

Sebastian Szymański (Polen)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Polen – Nederland 0-2
Szymański speelde 70 minuten mee.

Zondag 25 september, 20:45 uur | Nations League
Wales - Polen 0-1
Szymański viel zeven minuten voor tijd in.

Ofir Marciano (Israël)
Zaterdag 24 september, 20:45 uur | Nations League
Israël – Albanië 2-1
Geen speelminuten voor Marciano.

Dinsdag 27 september, 21:00 uur | Nations League
Malta – Israël 2-1
Marciano keepte de eerste helft.

Alireza Jahanbakhsh (Iran)
Vrijdag 23 september, 18:00 uur | Oefeninterland
Iran – Uruguay 1-0
Jahanbakhsh speelde bijna 70 minuten.

Dinsdag 27 september | Oefeninterland
Iran – Senegal 1-1
Jahanbakhsh speelde de tweede helft.

Santiago Gimenez (Mexico)
Zondag 25 september, 03:00 uur | Oefeninterland
Mexico – Peru 1-0
Gimenez viel na een uur in en speelde het laatste half uur.

Dinsdag 27 september, 04:00 uur | Oefeninterland
Mexico - Colombia 2-3
Gimenez viel na een uur in. Voormalig Feyenoorder Luis Sinisterra scoorde tweemaal voor Colombia.

Marcos Lopez (Peru)
Zondag 25 september, 03:00 uur | Oefeninterland
Mexico – Peru 1-0
Lopez speelde de volledige wedstrijd.

Woensdag 28 september, 02:00 uur | Oefeninterland
Peru – El Salvador 4-1
Lopez viel na een uur in.

Dermane Karim (Togo)
Zaterdag 24 september, 18:00 uur | Oefeninterland
Ivoorkust – Togo 2-1
Karim speelde de volledige wedstrijd en maakte de goal voor Togo.

Dinsdag 27 september | Oefeninterland
Equatoriaal-Guinea - Togo 2-2
Karim startte wederom in de basis.

Quinten Timber, Lutsharel Geertruida (Jong Oranje)
Vrijdag 23 september, 17:30 uur | Oefeninterland
Jong België – Jong Oranje 1-2
Beide Feyenoorders startten in de basis. Timber speelde de hele wedstrijd, Geertruida een helft.

Dinsdag 27 september, 16:00 uur | Oefeninterland
Jong Roemenië – Jong Oranje 0-0
Timber en Geertruida speelden 90 minuten.

Delen

Reacties

Ik droomde dat Dermane de kans kreeg als controleur en dat hij speelde als Kante 2.0. Dus dat lijkt me genoeg reden om hem er bij te halen tegen NEC :D