Foto & tekst Feyenoord.nl

Nieuws

Overzicht internationals: 14 Feyenoorders bij (jeugd)selecties

De eerste interlandperiode van seizoen 2022-2023 breekt aan en dat betekent dat een groep Feyenoorders zich weer voegt bij nationale teams. Een overzicht van alle definitieve oproepen vind je hieronder.


Marcus Pedersen, Fredrik Bjørkan (Noorwegen)
Zaterdag 24 september, 18:00 uur | Nations League
Slovenië – Noorwegen

Woensdag 27 september, 20:45 uur | Nations League
Noorwegen – Servië

Orkun Kökcü (Turkije)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Turkije – Luxemburg 3-3

Zondag 25 september, 20:45 uur | Nations League
Faeroër - Turkije

Gernot Trauner (Oostenrijk)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Frankrijk – Oostenrijk 2-0

Zondag 25 september, 20:45 uur | Nations League
Oostenrijk – Kroatië

Dávid Hancko (Slowakije)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Slowakije – Azerbeidzjan 1-2

Zondag 25 september, 18:00 uur | Nations League
Slowakije – Wit-Rusland

Patrik Wålemark (Zweden)
Patrik Wålemark kan zijn geluk niet op, want de vleugelaanvaller kon rekenen op zijn eerste oproep voor het nationale elftal van Zweden.

Zaterdag 24 september, 20:45 uur | Nations League
Servië – Zweden

Dinsdag 27 september, 20:45 uur | Nations League
Zweden – Slovenië

Sebastian SzymaƄski (Polen)
Donderdag 22 september, 20:45 uur | Nations League
Polen – Nederland 0-2

Zondag 25 september, 20:45 uur | Nations League
Wales -Polen

Ofir Marciano (Israël)
Zaterdag 24 september, 20:45 uur | Nations League
Israël – Albanië

Dinsdag 27 september, 21:00 uur | Nations League
Malta – Israël

Alireza Jahanbakhsh (Iran)
Vrijdag 23 september, 18:00 uur | Oefeninterland
Iran – Uruguay

Dinsdag 27 september, ntb | Oefeninterland
Iran – Senegal

Santiago Gimenez (Mexico)
Zondag 25 september, 03:00 uur | Oefeninterland
Mexico – Peru

Dinsdag 27 september, 04:00 uur | Oefeninterland
Mexico - Colombia

Marcos Lopez (Peru)
Zondag 25 september, 03:00 uur | Oefeninterland
Mexico – Peru

Woensdag 28 september, 02:00 uur | Oefeninterland
Peru – El Salvador

Dermane Karim (Togo)
Zaterdag 24 september, 18:00 uur | Oefeninterland
Ivoorkust – Togo

Dinsdag 27 september, ntb | Oefeninterland
Equatoriaal-Guinea - Togo

Quinten Timber, Lutsharel Geertruida (Jong Oranje)
Vrijdag 23 september, 17:30 uur | Oefeninterland
Jong België – Jong Oranje

Dinsdag 27 september, 16:00 uur | Oefeninterland
Jong Roemenië – Jong Oranje

Delen

Reacties

Nog geen reacties